Zákaznická Zóna

Snažíme se, aby námi poskytované komplexní služby v oblasti přijímání bezhotovostních karet, byly nejen pohodlné, ale také bezpečné pro naše klienty.

Naše Zóna obchodníka je malou studnicí znalostí o realizaci bezhotovostních transakcí, vytvořena pro naše klienty, kteří tak mohou snadno a pohodlně najít informace o jednotlivých platebních transakcích realizovaných platebními kartami a o námi zavedených bezpečnostních standardech.

V této záložce najdete odpovědi na nejčastější dotazy (FAQ) týkající se spolupráce s MMB Platební Služby a ovládání terminálů POS a také zde stáhnete potřebné dokumenty, které Vám pomohou zvýšit efektivitu spolupráce s MMB Platební Služby

Najdete zde odkaz na službu Online Merchant Services (OMS) – naši moderní online reportovací platformu, kde jsou prezentovány Vaše přehledy a podrobné reporty, které Vám pomohou sledovat Vaše prodeje a platby.

Terénní servisní technici

Máme specializovaný tým terénních servisních techniků, kteří Vám zajistí instalaci, servis terminálů a potřebná školení Vašich zaměstnanců.

Jednoduchý webový portál

Nabízíme jednoduchý webový portál poskytující přístup ke všem reportům a informacím o transakcích.
Zjistěte více: Online Merchant Services

Podpora 24/7

Víme, že platby probíhají neustále, proto nabízíme nonstop podporu 24/7. Takže pokud někdy budete potřebovat pomoc, můžete si být jisti, že se Vám ji dostane.

Rychlá instalace

Chápeme, že Váš čas je důležitý. Proto je instalace terminálů pro všechny klienty rychlá a navíc zahrnuje školení pod vedením jednoho z našich servisních techniků.

Online technická podpora

Podívejte se na naše zdroje online nápovědy.

Podívejte se do svých reportů a informací o transakcích

Raporty

Přečtěte si důležité bezpečnostní informace

Bezpečnost

Stáhněte si důležité dokumenty v sekci “Dokumenty a formuláře“

Dokumenty pro zákazníka

Potřebujete více informací?

Nejčastější dotazy

Technická podpora

    Kliknutím na zaškrtávací políčko výslovně souhlasím s tím, že společnost EVO Czech Republic s.r.o. shromažďuje, zpracovává a používá údaje, které jsem poskytl(a) společnosti EVO Czech Republic za účelem zpracování mé žádosti. Tyto údaje mohou obsahovat zvláštní typy osobních údajů v souladu s článkem 9, odstavcem 1 nařízení GDPR. Svůj souhlas mohu kdykoli stáhnout bez uvedení důvodů odesláním e-mailu na GDPR@monetaplatebnisluzby.cz nebo poštou na adresu společnosti EVO Czech Republic s.r.o.: Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.