fbpx
Přihlaste se:

O partnerství

MONETA Money Bank v partnerství s EVO Payments nabízí novou přidanou hodnotu při akceptaci platebních karet v rámci nově vytvořené značky MMB Platební Služby.

Chcete-li se dozvědět více o tom, kdo stojí v pozadí aliance MMB Platební Služby, navštivte prosím webové stránky partnerů:

 

MONETA Money Bank, a.s. („Společnost“ a společně se svými ovládanými společnostmi dále jen „Skupina“) patří v České republice mezi vedoucí a rostoucí poskytovatele bankovních a finančních služeb spotřebitelům a klientům v segmentu malých a středních podniků. Společnost má zavedenou pozici na českém trhu retailových finančních produktů a rostoucí postavení v segmentu úvěrů pro malé a střední podniky. Společnost má univerzální bankovní licenci a poskytuje širokou škálu finančních služeb a produktů se zaměřením na retailové klienty a malé a střední podniky.

MONETA Money Bank

 

EVO Payments International je jedním z předních poskytovatelů platebních služeb podnikatelům, finančním institucím, vládním organizacím a mezinárodním korporacím v Severní Americe a Evropě. Jakožto jeden z hlavních členů karetních asociací Visa a MasterCard poskytuje EVO širokou škálu inovativních, spolehlivých a bezpečných platebních řešení. Mezi klíčové hodnoty firmy patří snaha vždy předčit očekávání svých zákazníků a partnerů.

EVO Payments