fbpx
Přihlaste se:

Platební řešení přizpůsobená Vašim potřebám

Bez ohledu na to, v jaké oblasti podnikáte, zda je Vaše firma velká či malá, jednoduchá či složitá, máme pro Vás ideální řešení pro přijímání bezhotovostních plateb.

terminal

Terminály

Platební terminály MMB Platební Služby jsou zárukou nejvyšší kvality. Stacionární a přenosné terminály, které nabízíme, jsou multifunkční, moderní zařízení vyznačující se vysokým výkonem a spolehlivostí.

Ovládání našich platebních terminálů je velmi jednoduché a intuitivní. Terminály MMB Platební Služby jsou ideální pro obchodníky v každém odvětví – pro velké, malé i střední podniky.

Díky technologii NFC umožňují terminály MMB Platební Služby pohodlné využívání mobilních peněženek, aplikací a programů. A díky možnosti přijímání bezkontaktních plateb urychlí každou prodejní transakci.

Platební brána

Chcete bezpečně a rychle přijímat platby ve Vašem internetovém nebo klasickém obchodě s poštovními objednávkami? Naše produkty podporují Vaše podnikání pomocí nejběžnějších forem plateb, včetně ověřených bezpečnostních mechanism. Poradíme Vám, jak si vybrat to nejvhodnější řešení a pomůžeme Vám se správně rozhodnout.

Prodejní kancelář

Cenová nabídka zdarma

Vyplňte níže uvedený formulář a my Vás budeme brzy kontaktovat

  • V případě, že IČO nemáte vyplňte prosím do políčka "0"
    Kliknutím na zaškrtávací políčko výslovně souhlasím s tím, že společnost EVO Czech Republic s.r.o. shromažďuje, zpracovává a používá údaje, které jsem poskytl(a) společnosti EVO Payments International za účelem zpracování mé žádosti. Tyto údaje mohou obsahovat zvláštní typy osobních údajů v souladu s článkem 9, odstavcem 1 nařízení GDPR. Svůj souhlas mohu kdykoli stáhnout bez uvedení důvodů odesláním e-mailu na GDPR@monetaplatebnisluzby.cz nebo poštou na adresu společnosti EVO Czech Republic s.r.o.: Hvězdova 1716/2b, Nusle, 140 00 Praha 4, Česká republika.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Centrum obsluhy akceptanta

Navštivte naši stránku

Zákaznická Zóna